top of page

Davet Mektubu

4. Kalıtsal Metabolik Hastalıkları Laboratuvarı Sempozyumu

Değerli Üyelerimiz,

Klinik Biyokimya Uzmanları Derneği tarafından düzenlenecek olan KBUD Kongre & LAB Expo 2022 ve 4. Kalıtsal Metabolik Hastalıklar Laboratuvarı Sempozyumu’nu 03- 06 Ekim 2022 tarihleri arasında Antalya-Kemer’de gerçekleşeceğini sizlere duyurmanın heyecanını yaşıyoruz.

 

Covid 19 pandemisi nedeni ile bir yıl aradan sonra gerçekleştirdiğimiz 2021 yılı kongremiz, pandeminin kontrol altına alınmasına karşın tedirgin olarak yüz yüze yaptığımız başarılı bir kongreydi. Bu yıl yine aynı yerde 2022 kongremizi yapıyoruz. Artık normalleşme sürecindeyiz ve  kongremizi  içeriği yoğun  bir programla  gerçekleştirmek istiyoruz.  Kongrede yer almasını ön gördüğümüz konularımız arasında toksikoloji, hematoloji, kan gazları, endokrinoloji, moleküler teknikler, yapay zeka ve makine öğrenimi, nörodejeneratif hastalıklar, idrar analizi, laboratuvar istatistiği ve tıbbi laboratuvarda analitik kalite konuları ve  yenidoğan  metabolik hastalıklar sempozyum konuları bulunmaktadır.

 

Kongremizin, deneyimlerin paylaşılacağı, laboratuvar tıbbı ve klinik biyokimya alanındaki güncel konuların ele alınacağı ve tartışılacağı bir kongre olmasını istiyoruz.  Onun için başta klinik biyokimya, moleküler biyoloji, genetik, toksikoloji, immünoloji, hematoloji ve endokrinoloji olmak üzere laboratuvar tıbbı ile ilgilenen üyelerimizi, tüm araştırmacıları ve laboratuvar teknoloji firmalarını kongremize bekliyoruz. Sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk ve onur duyacağız.

Düzenleme çalışmalarımız sırasında kongre programımıza önerileriniz, desteğiniz ve katkılarınız bizlere güç verecektir.

 

Görüşmek üzere.

 

Saygılarımla

Prof. Dr. Dildar Konukoğlu

Başkan

bottom of page